Картинка
Новини Про Інститут Наукова діяльність Структура Аспірантура Закупівлі Контакти Конференції ІПФ Профспілка СПЕТФ-МНФ-2024

Гончаренко Оксана Іванівна

Посада: аспірант;

e-mail:  
 

Загальна інформація

Гончаренко Оксана Іванівна, 1984 року року народження, працює в Інституті прикладної фізики НАН України з 2006 року. Спочатку обіймала посаду інженера ІІ категорії, а з 2008 року – інженер І категорії.

В 2006 році закінчила Сумський державний педагогічний університет ім.. А.С. Макаренка і отримала вищу освіту за спеціальністю «Фізика» та здобула кваліфікацію фізика.

З початку трудової діяльності в ІПФ НАН України займалася розробкою методичних рекомендацій до проведення лабораторних робіт для шкільного курсу фізики. З 2020 року працює в секторі №71 «Розроблення науково-навчальних приладів» та займається питаннями розробки вакуумного обладнання для контролю за параметрами технологічного процесу отримання тонких плівкових структур.

Останні новини

Різне

Інститут прикладної фізики Національної академії наук України,з глибоким сумом сповіщають, що 15 травня 2024 року на 54-му році життя зупинилось серце видатного українського фізика, лідера наукової школи “Квантові підходи в задачах зіткнення важких іонів і електронів в електромагнітних полях” Романа Івановича Холодова. Детальніше ...

Семінари

25 червня 2024 р. о 14-00 відбудеться загальноінститутський семінар під кер. д.ф.-м.н. Лебедя О.А.
Час проведення: 25.06.2024 Детальніше ...